Optické STA rozvody >

optické rozbočovače

Zobrazeno 1-13 z 13 položek.
Položek: 9 | 15 | 33 | Vše
TELEVES 2337 T-0X optický rozbočovat do 2 směrů
2 758,- bez DPH: 2 279,34
Skladem: do týdne
TELEVES 2339 T-0X optický rozbočovat do 3 směrů
3 069,- bez DPH: 2 536,36
Skladem: do týdne
TELEVES 234401 T-0X optický rozbočovač do 8 směrů

Pasivní optický rozbočovač s 8 výstupy.

4 499,- bez DPH: 3 718,18
Skladem: do týdne
TELEVES 234501 T-0X optický rozbočovač do 16 směrů

Pasivní optický rozbočovač s 16 výstupy.

6 109,- bez DPH: 5 048,76
Skladem: do týdne
TELEVES 234601 T-0X optický rozbočovač do 32 směrů

Pasivní optický rozbočovač 32 výstupy.

10 099,- bez DPH: 8 346,28
Skladem: do týdne
TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy

optický rozbočovač do 2 směrů

871,- bez DPH: 719,83
Skladem: do týdne
TELEVES 235801 optický rozbočovač, 3 výstupy

optický rozbočovač do 3 směrů

1 452,- bez DPH: 1 200,-
Skladem: do týdne
TELEVES 235901 optický rozbočovač, 4 výstupy

Optický rozbočovač, 4 výstupy.

2 025,- bez DPH: 1 673,55
Skladem: do týdne
TELEVES 236001 optický rozbočovač, 8 výstupů

optický rozbočovač do 8 směrů

4 085,- bez DPH: 3 376,03
Skladem: do týdne
TELEVES 233950 optický rozbočovač 1200....1600nm

Optický rozbočovač 1/4 s konektory SC/APC (male), 1200 až 1600 nm, singlemode, útlum 7 dB.

595,- bez DPH: 491,74
Skladem: do týdne
TELEVES 234450 optický rozbočovač 1200....1600nm
Optický rozbočovač 1/8 s konektory SC/APC (male), 1200 až 1600 nm, singlemode, útlum 10 dB.
755,- bez DPH: 623,97
Skladem: do týdne
TELEVES 234550 optický rozbočovač 1200....1600nm

Optický rozbočovač 1/16 s konektory SC/APC (male), 1200 až 1600 nm, singlemode, útlum 14 dB.

1 379,- bez DPH: 1 139,67
Skladem: do týdne
TELEVES 234650 optický rozbočovač 1200....1600nm
Optický rozbočovač 1/32 s konektory SC/APC (male), 1200 až 1600 nm, singlemode, útlum 17 dB.
2 570,- bez DPH: 2 123,97
Skladem: do týdne