Výsledky vyhledávání pro: rozbočovač

Nalezené produkty:

Zobrazeno 31-45 z 58 položek.
Položek: 9 | 15 | 33 | Vše
TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 2 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.
799,00 bez DPH: 660,33
Skladem: do týdne
TELEVES 235801 optický rozbočovač, 3 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 3 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 5,5 dB.
999,00 bez DPH: 825,62
Skladem: do týdne
TELEVES 235901 optický rozbočovač, 4 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 4 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 7 dB.
1 699,00 bez DPH: 1 404,13
Skladem: do týdne
TELEVES 236001 optický rozbočovač, 8 výstupů
Optický rozbočovač, jeden vstup, 8 výstupů, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 10,1 dB.
3 599,00 bez DPH: 2 974,38
Skladem: do týdne
Anténní zesilovač Alcad AM-173 LTE

Kvalitní, jednovstupý stožárový zesilovač v novém vylepšeném designu, se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům a zvýšenou odolností proti rozkmitání.

409,00 bez DPH: 338,02
Skladem: 10-100
Anténní slučovač EMP-Centauri C2/1ENP(U+U)-1

Slučovač dvou antén UHF+UHF, může být použit i jako rozbočovač. Všechny porty jsou stejnosměrně propojeny.

172,00 bez DPH: 142,15
Skladem: 1-10
TELEVES 233950 optický rozbočovač 1200....1600nm

Optický rozbočovač 1/4 s konektory SC/APC (male), 1200 - 1600 nm, singlemode, útlum 7 dB.

609,00 bez DPH: 503,31
Skladem: do týdne
TELEVES 234450 optický rozbočovač 1200....1600nm
Optický rozbočovač 1/8 s konektory SC/APC (male), 1200 - 1600 nm, singlemode, útlum 10 dB.
649,00 bez DPH: 536,36
Skladem: do týdne
TELEVES 234550 optický rozbočovač 1200....1600nm

Optický rozbočovač 1/16 s konektory SC/APC (male), 1200 - 1600 nm, singlemode, útlum 14 dB.

1 099,00 bez DPH: 908,26
Skladem: do týdne
TV Rozbočovač TONER XGVS-8D31

Kvalitně zpracovaný rozbočovač, v pocínovaném odlitku s výborným stíněním, s 8 výstupy, 11 dB, vertikal, pracující v pásmu 5-1000 MHz, DC neprůchozí.

245,00 bez DPH: 202,48
Skladem: 10-100
TV Rozbočovač TONER XGVS-2D31

Velmi kvalitní širokopásmový rozbočovač pracující v pásmu 5-1000 MHz. Vhodný pro instalace do STA a kabelových rozvodů. Umístěn v pocínovaném odlitku s vynikajícím stíněním. Vstupy a výstupy jsou na F-konektory.

78,00 bez DPH: 64,46
Skladem: 10-100
TV Rozbočovač TONER XGVS-3B

Vysoce kvalitní širokopásmový rozbočovač pracující v pásmu 5 - 1000 MHz. Je vhodný pro instalace do STA a kabelových rozvodů.

107,00 bez DPH: 88,43
Skladem: 10-100
TV Rozbočovač TONER XGVS-4

Velice kvalitně zpracovaný rozbočovač určený pro rozbočení televizního či rádiového signálu na 4 samostatné větve. Propouští pásmo 5 - 1000 MHz a je homologovaný pro použití v rozvodech STA.

109,00 bez DPH: 90,08
Skladem: 10-100
TV Rozbočovač TONER XGVS-6D31

Vysoce kvalitní širokopásmový rozbočovač pracující v pásmu 5-1000 MHz. Vhodný pro instalaci do STA a kabelových rozvodů. Umístěny v pocínovaném odlitku s vynikajícím stíněním. Vstupy a výstupy jsou na F-konektory.

189,00 bez DPH: 156,20
Skladem: 1-10
TV Rozbočovač TONER XGVS-12 D31

Velmi kvalitní širokopásmový rozbočovač pracující v pásmu 5-1000 MHz s 12 výstupy. Vhodný pro instalaci do STA a kabelových rozvodů. Umístěny v pocínovaném odlitku s vynikajícím stíněním. Vstupy a výstupy jsou na F-kon.

479,00 bez DPH: 395,87
Skladem: 1-10
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace