Dekódovací karta Skylink Standard HD IR M7

Kód: G005F
Neohodnoceno
354,55 Kč 429 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Dekódovací karta pro příjem programů platformy Skylink, systém Irdeto.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato karta nejlépe spolupracuje s certifikovanými dekodéry Irdeto - přijímači označeny Skylink ready. U nové karty Standard HD M7 je cena karty a poplatky spojené s poskytováním služeb oddělená. Cena nové karty je podstatně nižší, pro aktivaci služeb Skylink je však třeba uhradit příslušné poplatky.

Na rozdíl od původní karty Skylink Standard HD se u karty Standard HD M7 registrace skládá ze dvou kroků: vyplnění registračních údajů (elektronicky na webu Skylinku nebo do formuláře přiloženého v balení karty) a úhrady Registračního poplatku za registraci služby Skylink. Registrační poplatek je možno uhradit stejným způsobem jako Servisní poplatek nebo předplatné placených balíčků Skylink, a to buďto v hotovosti v naší prodejně, servisu, nebo kteroukoliv z metod jednorázových plateb uvedených v ceníku.

Registrační poplatek:
Registrace služby Skylink je jednorázová platba 999 Kč s DPH. Poté si zákazník vybere, buď základní programovou nabídku ve formě servisního poplatku placeného měsíčně, nebo ročně, dle ceníku Skylink, nebo libovolné volby programového balíčku kde se již jiné poplatky, jako je servisní, již neplatí.

Nové karta je zejména výhodná pro zájemce o placené balíčky Skylinku. Na rozdíl od dosud prodávaných karet totiž cena nové karty není navýšena o Servisní poplatek, který je zahrnut v ceně placených balíčků. Zájemci o placené balíčky tak díky nové kartě významně ušetří.

Kompletní aktuální informace o programech, registraci karty a cenách balíčků najdete na stránkách www.skylink.cz

Všechny poplatky, které se týkají této karty lze výhodně a pohodlně uhradit v naší prodejně, nebo servisu!