EMP-Centauri EoC terminal NT12 převodník

Kód: OOP16B
Neohodnoceno
825,62 Kč 999 Kč včetně DPH
Dodání do 3-5 dnů
EoC terminál pro převod UTP kabelu na koaxiální kabel 75 ohmů a naopak. Kromě toho umožňuje kombinovat signály pozemní nebo kabelové televize do koaxiálního kabelu. Je proto vhodný pro použití tam, kde je již připraveno kabeláž koaxiálním kabelem 75 ohmů a uživatel požaduje jeho rozšíření datovým přenosem (Ethernet). Není třeba provádět žádná nastavení, připojte zařízení pouze podle obrázku níže. Pro externí napájení použijte napájecí adaptér 9-12V DC. Terminál NT12 pracuje ve spojení s jakýmkoli zařízením Ethernet podle standardu 100BASE-TX a 10BASE-T.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma koaxiální síť? A víte, že ji můžete stále ještě používat? Rádi bychom vám nabídli jednoduché a výhodné produkty pro rozvod internetu skrze koaxiální kabel. Terminál pracuje ve spojení s jakýmkoli zařízením Ethernet podle standardu 100BASE-TX a 10BASE-T.

NT12 je EoC terminál pro převod UTP kabelu na koaxiální kabel 75 ohmů a naopak.
Kromě toho umožňuje kombinovat signály pozemní nebo kabelové televize do koaxiálního kabelu. Je proto vhodný pro použití tam, kde je již připraveno kabeláž koaxiálním kabelem 75 ohmů a uživatel požaduje jeho rozšíření datovým přenosem (Ethernet).
Není třeba provádět žádná nastavení, připojte zařízení pouze podle obrázku níže. Pro externí napájení použijte napájecí adaptér 9-12V DC.
Terminál NT12 pracuje ve spojení s jakýmkoli zařízením Ethernet podle standardu 100BASE-TX a 10BASE-T.
Pokud jsou dva terminály NT12 spojeny pomocí koaxiálního kabelu, neměl by být koaxiální kabel přerušen žádným kabelovým konektorem nebo jiným zařízením. Pokud tomu nelze zabránit a je nutné použít kabelový konektor, použijte kvalitní konektory pro koaxiální kabely s impedancí 75 ohmů.

Parametr Podmínka Hodnota
Kmitočtový rozsah TV 470-862 MHz
Průchozí útlum TV 2 dB avg
Data RJ45 port 100 Mbit/s
Coaxial input 100 Mbit/s  
Příkon LAN aktivní 50 mA / 12V
Rozměry (d,š,v)   5.4 x 6.0 x 3.2 cm
Teplotní rozsah   -25 ~ +60 °C