MASCOM MC710T2 H.265 HEVC

Kód: V004B12B
10 hodnocení
Značka: Mascom
495,04 Kč 599 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)
DVB-T2 HEVC přijímač s USB nahráváním a Multimedia přehrávačem, výstupy HDMI a SCART, mini rozměr, vstup pro IR sensor/čidlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijímač digitálního vysílání s vestavěným USB videorekordérem a přehrávačem. Zajišťuje příjem obrazu, zvuku, EPG, teletextu a dalších informací, šířených DVB-T2 HEVC vysíláním. Ovládací menu je přehledné, snadno ovladatelné a je v českém i slovenském jazyce. Přijímač je plně přizpůsoben vysílání v České i Slovenské republice a podporuje instalaci nových verzí software. Přijímač připojíte k HDMI i starším SCART TV.

Parametry a specifikace:

Vlastnosti a funkce:
Příjem DVB‐T / DVB‐T2 vysílání, kodek HEVC H.265 v SD i HD rozlišení    Příjem televizního i rozhlasového vysílání. Frekvenční rozsah tuneru VHF+UHF, šířka pásma 6/7/8MHz. Napájení pro připojení aktivní antény (+5 V DC / 120 mA max.) Kapacita cca 3000 televizních a rozhlasových stanic. Automatické vyhledání a uložení programů DVB vysílání. Manuální vyhledávání podle vysílacích kanálů/frekvencí. Samostatné Seznamy programů pro TV a Radio programy. Editace názvů a pořadí stanic v Seznamech programů. Možnost vytváření favoritních skupin Tv/Radio stanic. Formáty obrazu 4:3 / 16:9 / Auto. Výstupní rozlišení obrazu v HD OUT konektoru FullHD 1080p. Analogový Audio Video výstup ze SCART konektoru. Podpora pro různé jazykové verze zvuku i titulků (DVB‐T subtitles). Ovládací menu (OSD) v češtině, slovenštině + vícejazyčné. EPG a Teletext s českou a slovenskou diakritikou. Podpora DVB titulků pro neslyšící. Podpora Audio popisu pro nevidomé.

USB video rekordér a multimedia přehrávač:
Nahrává pořady DVB vysílání na připojený USB Flash nebo USB HDD nosič. Nahrávání s okamžitým startem nahrávky (tlačítko REC) a s nastavitelnou délkou. Nahrávání v nepřítomnosti, rychlé nastavení přímým vstupem z EPG. Umožňuje v rámci Multiplexu program nahrávat a jiný sledovat. Přehrává z USB / USB HDD filmy, hudbu, obrázky a fotografie. HEVC H.265, MPEG2, MPEG4, AVI, MP3, WMA, JPEG, BMP, GIF, atd. Zrychlené / zpomalené přehrávání, rychlý posun, stopka obrazu. Spolupracuje s USB Flash i externími HDD disky s napájením 5VDC z USB.

Skrytá instalace - vstup pro IR senzor:
Přijímač má vstup pro IR SENSOR , který umožní skrytou instalaci přijímače za televizor, na držák apod. Prodlužovací IR Sensor slouží pro přenos signálu z dálkového ovládání a je vybaven i LED displejem. IR Sensor není součástí dodávky , lze jej zakoupit jako příslušenství.

Teletext / EPG:
Denní schéma vybrané stanice, detail vybraného pořadu. Přímý vstup z EPG do časovače pro nastavení nahrávky. Rychlý DVB teletext, Zobrazení skrytých titulků z teletextu.

Uživatelský komfort / hotelový mód:
Plně přizpůsoben pro ČR, OSD + EPG + Teletext v češtině. Podpora tvorby a přenosu naladění programů přes USB SETTING (USB klonování) Rodičovský zámek / Hotelový mód uzavře vstup do menu, zabrání přeladění. Titulky pro neslyšící, audiopopis pro nevidomé. Nízká spotřeba energie 6 W v provozu / <1 W StandBy.

Testy na všech DVB-T2 sítích v ČR:
Díky běžné dostupnosti DVB‐T2 HEVC vysílání na celém území ČR jsme funkčnost přijmu ověřili nejen na vysílání České televize, Českých radiokomunikací, ale i na síti Digital Broadcasting a na vysílání regionálních stanic.

Konektory:
IEC anténní vstup. HD OUT (FullHD 1920x1080p) pro připojení k televizorům s HDMI vstupem. SCART (SD AV) pro připojení k starším televizorům se SCART AV vstupem. USB 2.0 pro připojení externího USB zařízení (FLASH, HDD 5VDC). LAN ETHERNET z boku (aplikace RSS zprávy, Počasí)

Obecné:
Rozměry přijímače: 16,5 x 3 x 11 cm
Hmotnost přijímače: 0,3 kg