Optické rozvody TV >

Optické rozbočovače

Zobrazeno 1-8 z 8 položek.
Položek: 9 | 15 | 33 | Vše
TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 2 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.
949,00 bez DPH: 784,30
Skladem: do týdne
TELEVES 235801 optický rozbočovač, 3 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 3 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 5,5 dB.
1 499,00 bez DPH: 1 238,84
Skladem: do týdne
TELEVES 235901 optický rozbočovač, 4 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 4 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 7 dB.
1 899,00 bez DPH: 1 569,42
Skladem: do týdne
TELEVES 236001 optický rozbočovač, 8 výstupů
Optický rozbočovač, jeden vstup, 8 výstupů, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 10,1 dB.
3 999,00 bez DPH: 3 304,96
Skladem: do týdne
TELEVES 233950 optický rozbočovač 1200....1600nm

Optický rozbočovač 1/4 s konektory SC/APC (male), 1200 - 1600 nm, singlemode, útlum 7 dB.

549,00 bez DPH: 453,72
Skladem: do týdne
TELEVES 234450 optický rozbočovač 1200....1600nm
Optický rozbočovač 1/8 s konektory SC/APC (male), 1200 - 1600 nm, singlemode, útlum 10 dB.
699,00 bez DPH: 577,69
Skladem: do týdne
TELEVES 234550 optický rozbočovač 1200....1600nm

Optický rozbočovač 1/16 s konektory SC/APC (male), 1200 - 1600 nm, singlemode, útlum 14 dB.

1 199,00 bez DPH: 990,91
Skladem: do týdne
TELEVES 234650 optický rozbočovač 1200....1600nm
Optický rozbočovač 1/32 s konektory SC/APC (male), 1200 - 1600 nm, singlemode, útlum 17 dB.
2 299,00 bez DPH: 1 900,00
Skladem: do týdne
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace