Zobrazeno 1-15 z 35 položek.
Položek: 9 | 15 | 33 | Vše
TELEVES 238201 FibreCom optický vysílač, 47-2150MHz

FiberCom optický vysílač, 47 - 2150 MHz, 1310 nm, 3 dBm, napájení 11 - 35 Vdc.

4 599,00 bez DPH: 3 800,83
Skladem: do týdne
TELEVES 2335 T-0X optický přijímač, 87-2150MHz

Optický přijímač pracující na vstupu s vlnovou délkou 1200 - 1600 nm a RF výstupem v pásmu 87 - 2150 MHz.

7 199,00 bez DPH: 5 949,59
Skladem: do týdne
TELEVES 231110 optický přijímač se zdrojem bytový, 1200-1600nm,

Optický přijímač pracující na vstupu s vlnovou délkou 1200 - 1600 nm a RF výstupem v pásmu 47 - 1006 MHz.

1 599,00 bez DPH: 1 321,49
Skladem: do týdne
TELEVES 231111 optický přijímač se zdrojem bytový, 1550nm,
Optický přijímač pracující na vstupu s vlnovou délkou 1550 nm a RF výstupem v pásmu 47 - 1006 MHz.
1 599,00 bez DPH: 1 321,49
Skladem: do týdne
TELEVES 2311 optický přijímač se zdrojem bytový, 1200-1600nm

Optický přijímač pracující na vstupu s vlnovou délkou 1200 - 1600 nm a RF výstupem v pásmu 87 - 2150 MHz.

1 199,00 bez DPH: 990,91
Skladem: do týdne
TELEVES 2337 T-0X optický rozbočovač do 2 směrů
Optický rozbočovač 1/22 v šasi T0X s konektory SC/APC (female), 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.
2 399,00 bez DPH: 1 982,64
Skladem: do týdne
TELEVES 2339 T-0X optický rozbočovač do 3 směrů
Optický rozbočovač 1/4 v šasi T0X s konektory SC/APC (female), 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 7 dB.
2 799,00 bez DPH: 2 313,22
Skladem: do týdne
TELEVES 2353 optické LNB včetně zdroje 7321

Slouží k příjmu satelitního signálu a jeho převodu na optický signál o vlnové délce 1310 nm. Inovační konstrukce, minimální šumové číslo 0,5 dB se ziskem až 72 dB.

3 799,00 bez DPH: 3 139,67
Skladem: do týdne
TELEVES 236801 kit optické LNB s DVB-T vstupem + optický konvertor ODU32

Kit optické LNB s DVB-T vstupem + optický konvertor ODU32.

9 999,00 bez DPH: 8 263,64
Skladem: do týdne
TELEVES 237003 optický převodník Quatro + DVB-T výstup

Optický quatro konvertor (převodník optika/koax) spolupracující s optickým LNB Televes 2353 nebo kitem 236801.

2 899,00 bez DPH: 2 395,87
Skladem: do týdne
TELEVES 236903 optický převodník Quad + DVB-T výstup
Optický quad konvertor (převodník optika/koax) spolupracující s optickým LNB ref. 2353 nebo kitem ref. 236801.
2 899,00 bez DPH: 2 395,87
Skladem: do týdne
TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 2 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.
799,00 bez DPH: 660,33
Skladem: do týdne
TELEVES 235801 optický rozbočovač, 3 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 3 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 5,5 dB.
999,00 bez DPH: 825,62
Skladem: do týdne
TELEVES 235901 optický rozbočovač, 4 výstupy
Optický rozbočovač, 1 vstup, 4 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 7 dB.
1 699,00 bez DPH: 1 404,13
Skladem: do týdne
TELEVES 236001 optický rozbočovač, 8 výstupů
Optický rozbočovač, jeden vstup, 8 výstupů, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 10,1 dB.
3 599,00 bez DPH: 2 974,38
Skladem: do týdne
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace