Parabola Satelitní set 80 Monoblock Single LNB

Kód: H07A07
Neohodnoceno
1 073,55 Kč 1 299 Kč včetně DPH
Dodání do 3-5 dnů
Set pro TV se satelitním tunerem či pro satelitní přijímač - 2 družice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set pro TV se satelitním tunerem či pro satelitní přijímač - 2 družice. Velmi kvalitní set potřebný k příjmu satelitního signálu u Vás doma, v bytě či na chalupě. Tento set se skládá ze satelitního konvertoru, 80 cm železné paraboly a potřebné kabeláže. Satelitní konvertor je určený pro zajištění spolehlivého příjmu jednoho účastníka. Kvalitní provedení zaručuje vysoký zisk signálu a nízký šumový činitel.

Kvalitní železná parabolická anténa o průměru 80 cm zaručuje výbornou trvanlivost, kvalitu a výkon. Uživatelsky přívětivý design umožňuje rychlou a snadnou montáž, stejně jako pozdější úpravy. Součástí balení jsou také 1 ks koax. kabelu s F konektory délky 10 m, 1 ks koax. kabelu s F konektory délky 5 m a okenní průchodka délky 50 cm.

Sada je určena pro připojení k televizorům s integrovaným satelitním tunerem (DVB-S, nebo DVB-S2), nebo k satelitnímu přijímači a je vhodná pro příjem českých programů Skylink z družice Astra 23,5° E a další programy z družice Astra 19.2° E, případně z jiných družic, dle nastavení zákazníkem.

Obsah balení:

1x železná parabola ⌀ 80 cm + příslušenství
1x konvertor Single Monoblock
1x koax. kabel s F konektory o délce 10 m
1x koax. kabel s F konektory o délce 5 m
1x okenní průchodka o délce 50 cm