Rádio TechniSat TECHNIRADIO 6 IR, white/grey

Kód: V057F99H
Neohodnoceno
Značka: TechniSat
1 461,98 Kč 1 769 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Kolik rozhlasových stanic může dobré rádio pojmout? Všechny! TECHNIRADIO 6 IR je ideální rádio pro každého, kdo se nemůže nabažit rozhlasových stanic a chce si užít co největší rozmanitost. Toto rádio přijímá nejen všechny dostupné FM stanice, ale také digitální rádio přes DAB+ a internetové rádio přes WLAN. Informace o stanicích a programu se zobrazují na velkém barevném displeji. Díky otočným knoflíkům a tlačítkům na přední straně rádia máte všechny funkce vždy plně na dosah. Během chvilky můžete přepnout z rádia na streamování své oblíbené hudební sbírky na TECHNIRADIO 6 IR přes Bluetooth například ze svého chytrého telefonu. Ať už posloucháte v rádiu cokoli, na vestavěném reproduktoru to bude znít skvěle. I na cestách. TECHNIRADIO 6 IR má totiž prostor pro baterie, do kterého můžete vložit volitelně dostupnou dobíjecí baterii (BL5-C). Okamžitě tak promění vaše kompaktní rádio v mobilní zdroj hudby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní funkce:
DAB+ digitální rádio
RDS FM rádio
Oblíbené paměťové předvolby (20 FM / 20 DAB / 20 IR)
Zobrazení data a času
Funkce odložení a spánku
Barevný TFT displej (2,4")
Internetové rádio přes WLAN
Bluetooth audio streaming (příjem)
Napájení ze sítě a dobíjecí baterie

DAB + digitální rádio se skvělou kvalitou zvuku:
Bezšumové rádio v dokonalé digitální kvalitě, s extrémně robustním příjmem - to je digitální rádio DAB+. DAB+ překonává regionálně omezenou řadu FM stanic tím, že nabízí více než tucet rozhlasových stanic vysílaných po celé zemi v optimální digitální kvalitě. Existuje také mnoho národních a regionálních vysílacích společností, které rozšiřují svou rozhlasovou nabídku o další kanály. Zdlouhavé vyhledávání a ladění rozhlasových stanic je také minulostí. Stačí vybrat název stanice, kterou chcete - digitální rádia TechniSat DAB+ zobrazí seznam všech digitálních rozhlasových stanic, které můžete přijímat.

Neomezená rádiová rozmanitost z internetu:
Pomocí integrované funkce internetového rádia můžete snadno přistupovat k tisícům internetových rozhlasových stanic - kromě stanic, které pravidelně přijímáte. Zařízení lze snadno připojit k internetu prostřednictvím domácí sítě pomocí integrovaného síťového rozhraní. Výběr programů se neustále rozšiřuje a automaticky aktualizuje. Takže můžete i nadále objevovat mnoho vzrušujících programů z celého světa v budoucnu (širokopásmové připojení k internetu nutné).

Oblíbená hudba ze smartphonu:
Bluetooth Audio Streaming umožňuje bezdrátový přenos uložených hudebních sbírek do zařízení bez ztráty kvality. Různá mobilní zařízení, jako jsou smartphony, tablety nebo jiné, mohou být připojena k produktu přes Bluetooth.

Poslouchejte klasické rádio:
S tímto zařízením můžete kromě digitálních rozhlasových stanic přijímat také konvenční rozhlasové stanice FM v oblasti příjmu. RDS (Radio Data System) také umožňuje přijímat další informace o vysílání a alternativní extra frekvence pro rozhlasové vysílání FM, které posloucháte.

TechniSat CONNECT:
TechniSat CONNECT je aplikace, která poprvé umožňuje jednotné ovládání velkého množství chytrých funkcí z centrální aplikace. Aplikaci lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům pomocí různých aplikačních modulů. CONNECT je k dispozici pro mobilní zařízení iOS a Android.

Hodiny:
Kromě informací o kanálu a dalších programech můžete také vidět čas na integrovaném displeji. Informace o čase jsou automaticky přenášeny elektronicky spolu s přijímanými kanály, takže jsou automaticky nastaveny přesně.

Budík / časovač vypnutí:
Toto zařízení je vybaveno pohodlným časovačem spánku s mnoha konfigurovatelnými nastaveními časovače. To vám umožní ukončit svůj den klidným způsobem, aniž byste přemýšleli o vypnutí zařízení. Vestavěný rádiový budík vás probudí k vašemu oblíbenému programu, kdykoli budete chtít.

Equalizer - Individuální nastavení zvuku:
Ručně ovládejte a regulujte výšky a basy, abyste dosáhli individuálního a optimálního mixu zvukového obrazu.

Technické údaje:

EAN: 4019588139619
Barva: bílá/šedá
Produktové č.: 0001/3961
Hmotnost (balení): 652 g
Hmotnost zařízení: 420 g
Rozměry zařízení (Š x V x H): 17,50 x 11,00 x 7,50 cm
Rozměry balení: 21,00 x 12,00 x 8,00 cm

WLAN: 802.11 a/b/g/n

Provozní podmínky:
Vlhkost: 5 - 90 % relativní vlhkosti vzduchu (nekondenzující)
Teplota: 5 - 35 °C

Verze a profil Bluetooth:
Verze Bluetooth: 4,2+EDR
A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
Streamování zvuku přes Bluetooth

Konektivita:
1x Konektor pro připojení stereofonních sluchátek (3,5mm)

Typ rádia:
Kapesní rádio

Displej:
Barevný TFT displej, stmívatelný
Velikost: 2,4"
Rozlišení (vertikální a horizontální): 240 x 320
RadioVIS
Slide show/catSLS

Hodiny:
Automatický reset času po výpadku proudu
Poplach
Časovač vypnutí
Snooze
Aplikace CONNECT

Počet oblíbených předvoleb DAB+: 20
Počet oblíbených předvoleb FM: 20

Monofonní reproduktory:
Výstupní výkon: 3 W RMS

Ekvalizér

Síť a komunikace: Bluetooth

Další funkce:
Jazyky OSD:
Angličtina, němčina, francouzština, polština, italština, holandština, norština, dánština, švédština, finština, španělština, turečtina, portugalština

Napájení:
Dobíjecí baterie Lithium-iontové s 3,7 V a 1 050 mAh (možno dokoupit, není součástí balení)

Sítový adaptér:
DC 5 V / 2.000 mA
Napájení: 230 V
Frekvence: 50 - 60 Hz
Typ napájecího zdroje: Externí

Rádio / příjem:
DAB+: 174 - 240 MHz
FM/RDS: 87,5 - 108 MHz
Internetové rádio

Anténa:
DAB / FM teleskopická anténa

Obsah balení:
Přijímač, napájecí adaptérPředstavení výrobku