FM adapter TechniSat DIGICAR 1 BT

Kód: V059U
5 hodnocení
Značka: TechniSat
379,34 Kč 459 Kč včetně DPH
Skladem (5 ks)

TechniSat DIGICAR 1 BT bezdrátově přenáší hudbu a hovory z telefonu do autorádia.
V případě příchozího hovoru se zařízení automaticky přepne do režimu telefonního hovoru - funkce hands-free. Vestavěný vysoce výkonný mikrofon umožňuje bezpečně vést telefonní rozhovory při řízení vozu. Přehrává hudbu z USB Flash disku (až 64 GB) nebo z karty microSD. Zároveň může být použit jako USB nabíječka do auta pro až 2 zařízení současně. Obsahuje technologii korekce ozvěny a redukce šumu pro vynikající kvalitu Hi-Fi zvuku. Je zde použit snadno čitelný LED displej. Nakonec lze použít jako tester napětí baterie telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIGICAR 1 BT
Jde o moderní Bluetooth FM vysílač s funkcí hands-free, MP3 / WMA přehrávač, schopnost nabíjet mobilní zařízení přes USB a měření napětí baterie. Je ideálním řešením pro automobily s rádiem, které nemá vstup USB ani funkci Bluetooth.

Podrobně funkce:

FM vysílač
Vaše oblíbená hudba z telefonu nebo tabletu bude proudit z reproduktorů automobilu. S DIGICAR 1 BT budete moci streamovat hudbu z telefonu nebo tabletu přes Bluetooth do svého auto audiosystému. Jediné, co musíte udělat, je vybrat libovolnou frekvenci vln v rozsahu FM 87,5 - 108 MHz v autorádiu a nastavit stejnou frekvenci na vysílači. Zvuk přehrávaný z telefonu bude slyšet v reproduktorech vozu.

Speakerphone
Umožňuje telefonní hovory, zajišťuje bezpečnost a komfort jízdy na nejvyšší úrovni. Hlas našeho partnera bude slyšet v reproduktorech vozu. Vyhrazené tlačítko se používá k přijímání a ukončování hovorů.

Přehrávání hudebních souborů
Můžete také poslouchat hudbu v autě z USB Flash disku nebo microSD karty. Jednoduše umístěte datový nosič do odpovídajícího vstupu v DIGICAR 1 BT. Vysílač bude bezdrátově přenášet hudbu do audiosystému automobilu. Stisknutím tlačítka knoflíku spustíte přehrávání, opětovným stisknutím tlačítka knoflíku se pozastaví. Pomocí bočních tlačítek budete moci snadno přejít na další nebo předchozí skladbu. Podporované formáty souborů jsou: MP3, WMA.

Nabíječka
DIGICAR 1 BT má dva USB porty s celkovým napětím 3,1 A. Umožňuje tedy nabíjet dvě zařízení současně. Pro nabíjení se používá konektor USB 1 (5V/2.1A). Konektor USB 2 je univerzální. Umožňuje nabíjet externí zařízení (5V / 1A) a přehrávat hudbu z připojeného USB flash disku. DIGICAR 1 BT funguje také dobře jako tester spotřeby baterie pro váš smartphone. Chcete-li znát hodnotu napětí baterie telefonu, jednoduše podržte levé tlačítko déle po připojení DIGICAR 1 BT k zásuvce zapalovače cigaret. Díky tomu budete vědět, kdy je čas vyměnit baterii za novou.

Technické údaje:

Podporované formáty a kodeky:
Audio formáty: WMA, MP3

Datový proud:
Zvukový stream Bluetooth

Připojení/konektory:
USB:2x
Síť a komunikace:
Bluetooth
FM vysílač

Další funkce:

Jazyk OSD:
angličtina, němčina, francouzština, italština, holandština, norština, dánština, vícejazyčnost

Verze a profil Bluetooth:
Verze Bluetooth - Verze 5.0
AVRCP (mobilní provoz)
A2DP (streamování zvuku)
HFP (bezdrátová telefonie)
HSP (hlasový výstup přes náhlavní soupravu)

Displej:
Typ - LCD

Funkce:
Přehrávání MP3 přes USB
Funkce nabíjení USB
Přehrávání MP3 z karty MicroSD

Příjem / Rádio:
FM/RDS 87.5 - 108 MHz

Typ rádia:
Rádiový adaptér

Napájecí adaptér:
Nabíjecí adaptér pro zapalovač cigaret 12-24V
Typ napájecího zdroje:
Externí