FM adapter TechniSat DIGICAR 3 BT

Kód: V59W
13 hodnocení
Značka: TechniSat
238,84 Kč 289 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

DIGICAR 3 BT je auto FM vysílač s funkcí Bluetooth hands-free, MP3 / WMA přehrávač a nabíječka mobilních zařízení přes USB. DIGICAR 3 BT je dokonalým doplňkem autorádia, které nemá vstup USB ani Bluetooth. Bezdrátově přesměrovává telefonní hovory a hudbu do autorádia. Při přijímání hovorů se automaticky přepne do režimu hands-free ze stavu přehrávání hudby. Vestavěný vysoce výkonný mikrofon umožňuje bezpečně vést telefonní rozhovory při řízení vozu. Také přehrává hudbu z USB Flash disku (až 64 GB). Je možné použít jako USB nabíječku do auta pro 2 zařízení současně. Obsahuje technologii korekce ozvěny a redukce šumu pro vynikající kvalitu Hi-Fi zvuku. Na vrchu má snadno čitelný LED displej. Může fungovat i jako tester napětí baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobně funkce:

FM vysílač:
Nechte svou oblíbenou hudbu z telefonu nebo tabletu proudit z reproduktorů automobilu. S DIGICAR 3 BT budete moci streamovat hudbu z libovolného zařízení podporujícího technologii Bluetooth do vašeho autorádia. Jediné, co musíte udělat, je vybrat libovolnou frekvenci vln v rozsahu FM 87,5 - 108MHz v autorádio a nastavit stejnou frekvenci na vysílači. Zvuk přehrávaný z telefonu bude slyšet v reproduktorech vozu.

Speakerphone:
Umožňuje telefonní hovory, zajišťuje bezpečnost a komfort jízdy na nejvyšší úrovni. Hlas našeho partnera bude slyšet v reproduktorech vozu. Vyhrazené tlačítko se používá k přijímání a ukončování hovorů.

Přehrávání hudebních souborů:
Můžete také poslouchat hudbu z USB flash disku v autě. Jednoduše umístěte paměťové médium do odpovídajícího USB vstupu v DIGICAR 3 BT. Vysílač bude bezdrátově přenášet hudbu do audiosystému automobilu. Stisknutím prostředního tlačítka spustíte přehrávání, opětovné stisknutí se pozastaví. Pomocí bočních tlačítek budete moci snadno přejít na další nebo předchozí skladbu. Podporované formáty souborů jsou: MP3, WMA.

Nabíječka:
DIGICAR 3 BT má dva USB porty s celkovým napětím 3,1 A. Umožňuje tedy nabíjet dvě zařízení současně. Konektor USB 1 je univerzální. Umožňuje nabíjet externí zařízení (5V / 1A) a přehrávat hudbu z připojeného USB flash disku. Pro nabíjení se používá konektor USB 2 (5V/2.1A). DigiCAR 3 BT také funguje dobře jako tester spotřeby baterie pro váš smartphone. Zařízení měří napětí baterie telefonu. Když zapojíte zapalovač cigaret do zásuvky, na chvíli se zobrazí hodnota napětí baterie telefonu, takže víte, kdy je čas vyměnit baterii za novou.

Technické údaje:

Podporované formáty a kodeky:
Audio formáty:
WMA, MP3

Připojení/konektory:
USB - 2x

Síť a komunikace:
Bluetooth
FM vysílač

Verze a profil Bluetooth:
Verze Bluetooth - 5.0
AVRCP (mobilní provoz)
A2DP (streamování zvuku)
HFP (bezdrátová telefonie)
HSP (hlasový výstup přes náhlavní soupravu)

Displej:
Nastavení podsvícení
Typ - LCD

Vlastnosti:
Přehrávání MP3 přes USB
Funkce nabíjení USB

Napájení:
Napájecí adaptér
Nabíjecí adaptér pro zapalovač cigaret 12 - 24 V

Typ napájecího zdroje:
Externí