Rádio TechniSat DIGITRADIO 370 IR, black

Kód: V057F73E
1 hodnocení
Značka: TechniSat
3 635,54 Kč 4 399 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

DIGITRADIO 370 IR - Stylové digitální rádio, které nabízí vše pro tu nejlepší zábavu. Své oblíbené stanice si můžete vychutnat prostřednictvím internetového, analogového FM, nebo nového digitálního DAB+ rádia. Dále můžete k rádiu připojit Bluetooth zařízení, jako je Váš telefon a své audio soubory poslouchat přes rádio. Pro poslech audio souborů můžete také využít vestavěný USB konektor nebo AUX-IN konektor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIGITRADIO 370 IR má na horní straně bezdrátovou nabíjecí plochu, pomocí které můžete pohodlně nabíjet svůj smartphone pomocí funkce bezdrátového nabíjení.
Co jiného může tento digitální rozhlasový a hudební systém dělat? Docela hodně! Těšte se na příjem rozhlasových stanic přes DAB+, FM nebo z internetu. Zejména prostřednictvím internetového rádia jsou vám k dispozici tisíce programů z celého světa.
Zní výborně na 5 wattových stereofonních reproduktorech. Jemné úpravy zvuku lze nastavit pomocí ekvalizéru.
Kromě celé řady rádií nabízí DIGITRADIO 370 IR také mnoho možností přehrávání vlastní hudby. Patří mezi ně streamování zvuku Bluetooth, připojení externího zdroje hudby přes AUX-IN nebo použití USB flash disků se soubory MP3.
Mimochodem, smartphone lze také nabíjet přes port USB.
Rozmanitost funkcí je vždy snadno ovladatelná pomocí tlačítek a knoflíků zařízení, dálkového ovládání nebo aplikace TechniSat CONNECT. A na velkém barevném displeji máte opravdu vše na očích.

Neomezená rozmanitost rádia z internetu.
S integrovanou funkcí internetového rádia máte přístup k tisícům internetových rozhlasových stanic. Chcete-li to provést, připojte zařízení k domácí síti. Nabídka je neustále rozšiřována a automaticky aktualizována, takže můžete v budoucnu objevit také řadu zajímavých programů z celého světa (vyžaduje širokopásmové připojení k internetu).

Přehrávejte oblíbené skladby ze smartphonu.
Streamování zvuku Bluetooth umožňuje přenášet hudbu ze smartphonu, tabletu nebo počítače do zařízení bez kabelového připojení a v nejlepší kvalitě.

TechniSat CONNECT
Je aplikace, která poprvé umožňuje jednotné ovládání velkého množství chytrých funkcí z centrální aplikace. Aplikaci lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům pomocí různých aplikačních modulů. CONNECT je k dispozici pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android.

Bezdrátové nabíjení smartphonu.
Super praktické: Toto rádio má nahoře nakládací plochu pro zařízení se standardem nabíjení QI. Jednoduše umístěte kompatibilní smartphone na povrch a pohodlně nabíjejte zařízení bezdrátově.

Poslouchejte rádio klasickým způsobem.
Přijímejte klasické FM rozhlasové stanice ve vaší recepci. RDS (Radio Data System) vám také poskytuje rozšířené informace o vysílání a alternativní dodatečné frekvence k rozhlasové stanici FM, kterou posloucháte.

Budík / Sleeptimer
Toto zařízení má praktické spací časovače s mnoha nastavitelnými časy spínání. Večer tak můžete pohodlně zakončit, aniž byste se museli obávat vypnutí. Integrovaná funkce rádiového alarmu vás na požádání probudí vaším oblíbeným pořadem.

Hodiny
Kromě informací o kanálu a dalších programech můžete také zobrazit čas na integrovaném displeji. Časové informace jsou přenášeny elektronicky s přijatými programy, takže je automaticky nastaven správný čas.

Ideální pro hudební sbírky na USB flash disku
Uložili jste nespočet skladeb MP3 na datové nosiče USB (pevné disky nebo klíčenky)? Poté připojte disk přes rozhraní USB a přehrávejte hudbu přímo na zařízení.

Nabíjení přes USB
Zařízení, jako jsou chytré telefony nebo hudební přehrávače, která jsou nabíjena přes USB, můžete nabíjet z portu USB tohoto zařízení.

Technické informace:

EAN - 4019588039711
Barva - černá
Art.-č. - 0000/3971
Hmotnost (karton) - 3,54 kg
Hmotnost (zařízení) - 2,75 kg
Zařízení (ŠxVxH) - 35,00 x 12,00 x 21,00 cm
Obal (ŠxVxH) - 42,50 x 17,50 x 28,00 cm

Provozní podmínky prostředí:
Vlhkost - 5 - 90 % relativní vlhkosti (nekondenzující)
Teplota - 5 - 35 °C
Typ rádia - Stacionární rádio

Rádio/Příjem:
DAB+ 174 - 240 MHz
FM/RDS 87,5 - 108 MHz
Internetové rádio
Anténa - DAB/FM teleskopická anténa
Reproduktor - Stereofonní reproduktory 10 W (RMS)
Výstupní výkon Stereo - 2 x 5 W
Ekvalizér (předdefinovaný)

Konektivita:
1x USB 2.0
1x Analogový audio vstup/vstup AUX
1x Konektor pro sluchátka (3,5mm jack)

Provozní informace:
Budík s odloženým buzením
Sleeptimer
Aplikace CONNECT

Předvolby:
Oblíbené programové předvolby DAB+ - 20
Oblíbené programové předvolby FM - 20
Oblíbené programové předvolby Internet - 20

Verze a profily Bluetooth:
Verze Bluetooth 4.2
AVRCP (provoz přes mobilní zařízení) - Ano
A2DP (streamování zvuku) - Ano

Displej:
Typ - TFT barevný displej (2,4")
RádioVIS
Stmívatelný
Slide-Show / catSLS (obrázky)

Funkce:
Přehrávání MP3 přes USB
Funkce nabíjení USB
Bezdrátové nabíjení - Ano (10 wattů)
Streamování zvuku Bluetooth

WiFi připojení:
802.11 a/b/g/n (jsou podporována pásma 2,4 GHz a 5 GHz)

Jazyky OSD:
Angličtina, němčina, francouzština, polština, italština, holandština, čeština, slovenština, dánština, španělština, slovinština

Napájení:
Jmenovité napětí - 230 V
Frekvence - 50 Hz
Typ napájecího zdroje - Interní