TechniSat STEREOMAN ISI 2, white

Kód: V70D
3 hodnocení
Značka: TechniSat
2 065,29 Kč 2 499 Kč včetně DPH
Skladem (2 ks)

Sluchátka TechniSat Stereoman ISI (V2) jsou vynikající nejen pro osoby s poruchou sluchu, seniory ale i pro ty, co preferují sledování TV v nočních hodinách a přitom nechtějí hlukem rušit okolí. Připojení sluchátek k základně probíhá pomocí 2.4GHz bezdrátové technologie, základnu - vysílač připojítek k TV pomocí RCA/optický audio vstup. Na jedno nabití hrají až 7 h a také disponují mikrofonem pro posílení zvuku z okolí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní se konečně můžete znovu dívat na televizi a poslouchat hudbu s nadšením. Protože STEREOMAN ISI 2 jsou lehká a pohodlná bezdrátová sluchátka pro bezdrátový příjem zvukových signálů doma. Sluchátka s mikrofonem využívají bezdrátovou technologii 2,4 GHz, která umožňuje přenos křišťálově čistého stereofonního zvuku z hudebních zdrojů nebo televizorů.

Instalace je velmi jednoduchá: připojíte příslušný vysílač (který funguje také jako nabíjecí stanice pro bezdrátová sluchátka a přídavnou náhradní baterii) k požadovanému zdroji zvuku, jako je televizor. Oproti předchozímu modelu STEREOMAN ISI nyní funguje i přes optický audio vstup na vysílači. Bezdrátová sluchátka jsou poté automaticky detekována a jsou okamžitě připravena k použití.

Konstrukce umožňuje pohodlné a nekomplikované ovládání nejdůležitějších funkcí, jako je ovládání hlasitosti nebo zapínání a vypínání při nošení sluchátek. Pomocí tlačítka ztlumení na sluchátkách můžete také skrýt zvuk z připojeného zdroje zvuku. Takže můžete rychle a snadno přepnout ze zvuku televizoru na komunikaci a kdykoli mluvit s ostatními lidmi v místnosti. Současně se aktivuje integrovaný mikrofon fonendopřijímače, který zesiluje zvuky a konverzace z bezprostředního okolí.

Informace o produktu:
EAN: 4019588091283
Barva: bílá
Produktové číslo: 0001/9128
Hmotnost (karton): 542 g
Hmotnost (zařízení): 224 g
Zařízení (Š × V × H): 15,00 x 25,00 x 9,00 cm
Karton (Š × V × H): 19,00 x 28,00 x 13,00 cm

Připojení produktu:
1x Optický audio vstup (Toslink)
1x Audio vstup analogový RCA/AUX vstup

Bližší popis produktu:
Konstrukce: Uzavřená
Způsob usazení: Do ucha (intraaurální)
Způsob připojení: Bezdrátové 2.4 GHz
Mikrofon: Ano
Ovládání hlasitosti: Ano
Připojení vysílače k TV: RCA, nebo optický audio vstup
Hmotnost: 224 g celkem i se stanicí, 64 g samotná sluchátka
Napájení: Li-Polymer nabíjecí baterie 350 mAh
Doba provozu: až 7 h
Doba nabíjení: až 3 h

Obsah balení:
STEREOMAN ISI 2, vysílač, napájecí zdroj, 2 x 350 mAh Li-Polymer baterie, audio kabel (160 cm), kabelRCA na 3,5 mm (zásuvka), adaptér 3,5 mm (zásuvka) na 6,3 mm (samec), 2 x náhradní zátkové chrániče sluchu

Informace pro osoby s kardiostimulátory:
Pokud jste závislí na použití kardiostimulátoru a chcete používat STEREOMAN ISI 2, může docházet k vzájemnému rušení mezi zařízeními. Přestože STEREOMAN ISI 2 splňuje všechny zákonné bezpečnostní požadavky, může dojít k poruchám jak na kardiostimulátoru, tak na STEREOMAN ISI 2. Před použitím STEREOMAN ISI 2 byste se měli poradit se svým lékařem. STEREOMAN ISI 2 musí být okamžitě vypnut, pokud cítíte nebo máte podezření na jakékoli poškození.