TV anténa pro 2 TV Televes ELLIPSE BOSS + napaječ, LTE 700-5G Ready

Kód: A09G08D
34 hodnocení
Značka: Televés
1 982,64 Kč 2 399 Kč včetně DPH
Skladem (5 ks)

Ellipse Boss anténa je čtyřkombinace, obsahující anténu, zabudovaný filtr 5G a zesilovač a přibalen je napájecí zdroj pro až 2 TV.Je to inteligentní a aktivní UHF anténa s technologiií BOSS (Balanced Output Signal System) který automaticky kontroluje úroveň vstupního signálu (a to i velmi silného nebo slabého). V tomto setu lze připojit 1 až 2 televizory!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie TForce:
Televes přechází z tradiční křemíkové éry do nové éry návrhu elektronických součástek, což umožňuje přesnou výrobu integrovaných obvodů pro mikrovlnná frekvenční pásma. S využitím "nejmodernější" technologie MMIC TForce se vyrábí pomocí polovodičových sloučenin, jako je arsenid galia (GaAs), které poskytují výsledným produktům bezkonkurenční vlastnosti a výkon

Televes znovu objevil koncept antény. Až dosud byla anténa pouze přijímací složkou televizní instalace, ve které byly hlavními rysy zisk a směrovost. Zavedení inteligentního zařízení, jako je BOSS, poskytuje anténě schopnost přijímat velmi slabé signály bez rizika ovlivnění velmi silnými signály, výsledkem je dynamická rovnováha mezi slabými a silnými signály, která poskytuje optimální úroveň signálu za všech okolností: koncept "dynamického rozsahu" se ukazuje jako nejvýraznější mezi parametry kvality.

Vytvoření TForce s technologií BOSS s využitím MMIC komponent je mimořádným milníkem v optimalizaci dynamického rozsahu. Technologie, která umožnila příjem ztracených signálů ze vzdálených satelitů, nyní umožňuje zvýšit rozsah pokrytí v instalacích DTT.

Hlavní přednosti:
Extrémně lehká a kompaktní: usnadňuje instalaci v náročných prostředích a nabízí nižší odpor vzduchu
Nejvyšší dynamický rozsah: umožňuje příjem kvalitního signálu v různých situacích, detekuje velmi slabé signály a zabraňuje přetížení příliš silnými signály.
Optimální C/N: kvalita signálu je vždy zachována díky velmi nízkému šumu.
Optimální zisk: inteligence automaticky upravuje zisk na optimální úroveň
Speciální dvojitý dipól U: jeho formát otevření/zavření poskytuje optimální plochost frekvenční odezvy
Plně stíněný spínací box chrání systém BOSS před impulzivním hlukem; uzemněno pro plnou ochranu proti elektrickému výboji
Nízká spotřeba v inteligentním režimu
Vyrobeno v Evropě: Vyrobeno na plně automatizované výrobní a ověřovací lince, která zajišťuje nejvyšší úroveň záruky výkonu

Nejlepší anténa pro rozsah pokrytí DTT: Přijímá signál na více místech, ať už je signál silný, nebo slabý.
Schopnost přizpůsobit se neustále se měnícím podmínkám pro příjem signálu: Neustále kontroluje signál a automaticky upravuje jeho zisk, aby vždy poskytoval nejlepší možnou výstupní úroveň.
Eliminujte jakékoli rušení, a to i v mezích televizního pásma: díky filtru SAW (Surface Acoustic Wave), který provádí velkou selektivitu, jsou filtrovány rušení, zejména telefonní LTE, respektující poslední kanál pásma
Mechanická konstrukce je zcela imunní vůči korozi: Hliníková a sklolaminátová konstrukce, šrouby z nerezové oceli a zesílená svorka ZAMAK s antikorozním jádrem.
Inovativní aerodynamický design: Nepřekonatelná estetika ukazuje pečlivý design a vášeň pro detaily
Křivky zlepšují příjem: konkávní povrch vytvořený reflektory zaměřuje signál na dipól. Konvexní vnější strana maximalizuje stínění a odmítnutí proti rušení.
Rychlá montáž za méně než 30 sekund a veškerá instalace se provádí bez použití nástrojů.
Robustní a trvalý upevňovací systém, který zabraňuje poruchám v průběhu času.

Ellipse Boss anténa je aktivní/pasivní UHF anténa s řízeným integrovaným zesilovačem s patentovanou technologií TFORCE. Je určena pro příjem v pásmu UHF do 698 MHz a vybavena LTE700 filtrem. Integrovaný BOSS system (Balanced Output Signal System) automaticky kontroluje úroveň vstupního signálu a optimálně nastavuje výstup integrovaného předzesilovače tak, aby nedošlo k jeho přebuzení a současně vyrovnává rozdíly v úrovních signálů vznikající vlivem povětrnostních podmínek nebo rušení. Anténa může pracovat i v pasivním režimu, aktivní režim je aktivován automaticky přivedením externího napájení 12 - 24 V

Optimálně nastavuje výstup integrovaného předzesilovače MRD a zabezpečuje vždy bezchybný a stabilní příjem DVB-T/T2 programů. Výstupní úroveň je upravována v reálném čase dle podmínek příjmu. Velmi selektivní potlačení LTE700 pásma je zaručen revolučním SAW filtrem. Anténa je vyrobena z hliníku a nerezové ocele což zajištuje stoprocentní odolnost proti korozi. Anténa je napájena zdrojem Picocom 12 V/ 200 mA který je součástí dodávky.

Lze připojit 1 až 2 televizory!

Parametry a specifikace:
Frekvenční rozsah: 470 - 698 MHz
Kanály: 21 - 48
Zisk v aktivním módu: 38 dB
Výstupní úroveň: auto

Šumové číslo: 2,5 dB
Vyzařovací úhel v horizontální rovině: 30°
Vyzařovací úhel ve vertikální rovině: 30°
Napájení: 12 - 24 V / 40 mA (součástí balení)
Délka antény: 850 mm

Montážní postup