Doprava a platba

Možnosti doručení

Osobní odběr:
Zboží může převzít pouze kupující, osoba k tomu pověřená kupujícím, majitelem firmy nebo statutárním orgánem společnosti. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem. Osobní odběr v naší prodejně je zdarma.

Zasílání přepravní službou na dobírku:
Zboží je kupujícímu zasláno přepravní službou PPL. Podmínkou pro doručení následující pracovní den je vytvoření objednávky na zboží a její přijetí do 16:00. Přepravce běžně dodává zásilky kamkoliv do ČR do 24 hodin. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednání.

PPL - pro objednávky v hodnotě do 5 000 Kč / cena přepravy 99 Kč
PPL - pro objednávky nad 5 000 Kč / přeprava zdarma

Zasílání přepravní službou s platbou předem na účet:
Zboží je kupujícímu zasláno přepravní službou PPL a je odesláno v den připsání plné ceny objednávky na účet prodejce. Přepravce běžně dodává zásilky kamkoliv do ČR do 24 hodin. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednání.

Při převzetí musí kupující zkontrolovat zásilku, zda je úplná a nepoškozená. V případě poškození musí kupující ihned na místě sepsat s dopravcem škodní protokol a kopii neprodleně zaslat prodejci na e-mail, faxem nebo poštou. V případě neúplnosti toto neprodleně oznámit na e-mail nebo fax prodejce. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Způsoby platby

Platba je možná online bankovním převodem či kartou (zdarma), hotově při osobním odběru (zdarma) či na dobírku. Dobírka je zpoplatněna sazbou 29,- Kč.