Skylink: Do akce! Startuje stanice CANAL+ Action a 5 nových kanálů ve Skylink Live TV

Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o

·       spuštění akčního programu CANAL+ Action,

·       přesunutí lifestylového programu Spektrum Home do balíčku Digital,

·       přidání 5 nových programů do nabídky internetové televize Skylink Live TV,

·       změně ceníku internetové televize Skylink Live TV od 4. dubna 2023,

·       prodloužení akční nabídky na balíček Kombi+ do 30. června 2023.

Nový akční program CANAL+ Action

V úterý 28. 2. 2023 v poledne dojde ke startu připravovaného akčního programu CANAL+ Action, a to jak na satelitu, tak i v internetové televizi Skylink Live TV. Dostupný bude již od balíčku Multi.

Nový program CANAL+ Action nabídne vybrané tituly, například akční komedii Všechno, všude, najednou, která je hned v 11 kategoriích nominována na Oscara, exkluzivně v české a slovenské premiéře. Kromě premiérových titulů uvede CANAL+ Action také oblíbené akční evergreeny s hvězdnými herci. V březnu to budou třeba blockbustery Postradatelní 2: Zpět do války nebo Plán útěku se Sylvesterem Stallonem, Arnoldem Schwarzeneggerem a dalšími legendami. Během prvního měsíce vysílání bude k vidění také oscarový REVENANT Zmrtvýchvstání nebo diváky výborně hodnocený kanadský seriál Plán B.

CANAL+ Action bude po celý březen dostupný všem zákazníkům Skylinku, nezávisle na předplaceném programovém balíčku. Diváci se mohou pohodlně usadit, začínáme!

Spektrum Home přechází do balíčku Digital

Od 1. března mohou všichni zákazníci sledovat lifestylový program Spektrum Home. Ten se přesouvá z původního balíčku Kombi do Digitalu. Nabídne užitečné tipy a triky pro všechny zahrádkáře a domácí kutily, ale svými pořady potěší i všechny cestovatele a nadšence do architektury.

5 nových programů ve Skylink Live TV

Kromě programu CANAL+ Action se nabídka internetové televize Skylink Live TV rozroste o dalších 5 programů. Jde o filmové a dokumentární stanice SPI International. Programovou skladbu rozšíří FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium a FilmBox Family.

Jako společnost, která se zavázala poskytovat prvotřídní zábavu napříč všemi oblastmi, jsme nadšeni, že můžeme nabídku Skylink Live TV rozšířit dodáním pěti oblíbených kanálů z našeho portfolia. Tyto nové programy poskytnou filmovým nadšencům širokou škálu kvalitního obsahu, který dále vylepší zážitek u televizních obrazovek," říká Berk Uziyel, generální ředitel společnosti SPI International, která je nyní součástí CANAL+.

Ladislav Řeháček, VP společnosti CANAL+ Luxembourg pro ČR a Slovensko, která provozuje platformy Skylink a freeSAT, dodává: „Zájem o Skylink Live TV stále roste, službu aktuálně využívá již 25 % našich zákazníků. Věřím, že její rozšíření o další programy SPI International, které jsou dlouhodobě součástí naší satelitní nabídky, uživatelé ocení."

Balíček

Nové stanice

Mini a Smart       

FilmBox Stars

Multi

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra

Kombi+

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium, FilmBox Family

 

Nový ceník internetové televize Skylink Live TV

S účinností od 4. dubna 2023 dojde ke změně ceníku internetové televize Skylink Live TV. Kompletní ceník internetové televize naleznete zde. Ceník satelitní televize zůstává beze změny.

Balíček

Nové ceny v Kč

Mini

179

Smart

249

Multi

299

 

Pro zákazníky, jejichž stávající úhrada předplatného pokrývá období delší než do 4. 4. 2022, začnou nové ceny platit až po skončení tohoto období.

Po celý březen je možné využít akční nabídku „12 měsíců za cenu 10" na jakýkoliv balíček internetové televize Skylink Live TV.

Akční nabídka na balíček Kombi+ se prodlužuje

Skylink také prodlužuje akční nabídku internetového i satelitního balíčku Kombi+, který obsahuje nový program CANAL+ Action i CANAL+ Sport a spoustu dalších filmových, dokumentárních a dětských programů. Do 30. 6. 2023 si ho bude možné objednat za skvělou cenu. Více zde.


Zákazníci internetové televize Skylink Live TV budou o změně ceníku písemně informováni minimálně jeden měsíc před nabytím účinnosti této změny. Pokud se změna ceníku konkrétního zákazníka týká a zákazník s touto změnou nesouhlasí, má právo do 1 měsíce po doručení oznámení o změně ceny svůj závazek vypovědět.

 

Technické parametry pro naladění programů:

Program:

CANAL+ Action

  

  

  

  

  

  

Pozice ve FastScanu:

5

 

 

 

 

 

 

Satelit:

Astra 23,5°E

 

 

 

 

 

 

Kmitočet:

11 973 MHz

 

 

 

 

 

 

Polarizace:

vertikální

 

 

 

 

 

 

FEC:

2/3

 

 

 

 

 

 

Symbolová rychlost:

29 900 kS/s

 

 

 

 

 

 

Norma:

DVB-S2 / 8PSK

 

 

 

 

 

 

Pilot:

OFF

 

 

 

 

 

 

  

PR M7 Group