Skylink: CANAL+ Action odstartuje za týden na Skylinku

Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink přináší podrobnosti o spuštění nové stanice CANAL+ Action a přeladění.

Na co se můžou diváci těšit? Nová stanice CANAL+ Action nadchne všechny milovníky napětí, odvážných přestřelek a hrdinných soubojů. Můžete se těšit na novinky v podobě akčních seriálů a filmů, které budou mít právě na stanici CANAL+ Action svou slavnostní premiéru. Své místo v programu budou mít jak evropská tvorba, tak klasika s Brucem Willisem, Jasonem Stathamem a dalšími oblíbenými tvářemi.

Jak CANAL+ Action naladit?

Vzhledem k tomu, že zákazníci Skylinku používají pro satelitní příjem nejrůznější typy přijímacích zařízení, která se při spuštění nových programů chovají odlišně, připravili jsme pro ně několik základních rad.

Satelitní přijímače a TV s funkcí FastScan

Zákazníci, kteří pro příjem Skylinku používají satelitní přijímač vybavený funkcí automatického ladění programů (tzv. FastScan), se laděním zabývat nemusí. Na dočasné pozici 25 už nyní uvidí trailer s ukázkou pořadů, které budou na programu CANAL+ Action ke sledování již od 28. 2. 2023. Jestli má přijímací zařízení funkci FastScan, mohou zákazníci zjistit zde.

Přijímače a TV bez funkce FastScan

Zákazníci, jejichž satelitní přijímač není funkcí FastScan vybaven, si mohou CANAL+ Action naladit manuálně a použít níže uvedené parametry. Více informací o ladění programů uvádíme zde.

Dne 28. února pak proběhne aktualizace pořadí většiny programů ve FastScanu. CANAL+ Action se zařadí na pozici číslo 5.

Skylink Live TV

V internetové televizi Skylink Live TV dojde k zařazení a spuštění stanice CANAL+ Action také 21. 2. 2023. Žádná manipulace ze strany zákazníků není zapotřebí a mohou si užít nový program.

 

Technické parametry pro naladění programů:

Program:

CANAL+ Action

  

  

  

  

Pozice ve FastScanu:

25

 

 

 

 

Satelit:

Astra 23,5°E

 

 

 

 

Kmitočet:

11 973 MHz

 

 

 

 

Polarizace:

vertikální

 

 

 

 

FEC:

2/3

 

 

 

 

Symbolová rychlost:

29 900 kS/s

 

 

 

 

Norma:

DVB-S2 / 8PSK

 

 

 

 

Pilot:

OFF

 

 

 

 

  

PR M7 Group