HDMI převodník Mascom AHC 01 LT

Kód: N101M
5 hodnocení
Značka: Mascom
329,75 Kč 399 Kč včetně DPH
Skladem (3 ks)

Univerzální převodník z analogového kompozitního Audio / Video vstupu (3AV Cinch) na digitální výstup HDMI 1080p (60 Hz). Pokročilé zpracování obrazu s vysokou přesností, barvami a rozlišením. Pro připojení videa, kamery, DVD přehrávače nebo staré herní konzole apod. k novým modelům televizorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si přehrát záznamy ze svých starých médií, ale Vaše televize nepodporuje a nedosponuje danými výstupy, tak právě pro Vás je nejlepší variantou tento AHC 01-LT převodník. Převádí analogový AV signál na digitální pro připojení k HDMI. Není třeba instalovat ovladače, přenosné, flexibilní, Plug and Play. Pokročilé zpracování obrazu s vysokou přesností, barvami a rozlišením. Podpora standardních TV formátů PAL, NTSC3.58/4.43, SECAM. Podpora výstupu HDMI 1080p nebo 720p.

Využití:
AHC‐01LT využijete například pro připojení videa, kamery, DVD přehrávače nebo staré herní konzole apod. k novým modelům televizorů (FHD, UHD‐4K), které již mají pouze HDMI vstupy obrazu a zvuku. AHC‐01LT můžete použít při digitalizaci analogových nahrávek apod. pro připojení videorekordéru, videokamery apod. k HDMI Videorekordéru.

Parametry a specifikace:

Převodník je 10 bitový se vzorkováním max. 162 MSPS a díky tomu poskytuje kvalitní převod videa za pomoci funkcí Black/White Level Expansion, Color Transition Improvement, Blue Stretch a rozšíření dynamického rozsahu Dynamic Range Expansion, které oživí původní obrazový záznam a přinese video s ostřejšími a realističtějšími HD visuálními detaily.

Vstupy:
3xRCA (AV Cinch), žlutá = CVBS kompozitní videovstup.
Bílá a červená = levý a pravý audio kanál.

Výstupy:
1xHDMI
Kompozitní CVBS video vstup (žlutý konektor): PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM
HDMI výstup: 1080p60Hz, 720p / 60Hz.

Obecné:
Externí napájení: 5V DC (konektor USB mini)
Spotřeba energie: max. 0,5 W
Rozměry: cca. 66 x 55 x 24 mm

Obsah balení:
Převodník Mascom AHD 01-LT
USB/USB mini napájecí kabel