Multipřepínač Alcad MB-1708

Kód: J2617B
Neohodnoceno
Značka: Alcad
6 933,88 Kč 8 390 Kč včetně DPH
Dodání do 3-5 dnů

Multipřepínače ALCAD inovované řady MB jsou určeny pro skupinový příjem TV/FM/DAB/SAT signálů. Mohou pracovat jako samostatné hvězdicové multipřepínače nebo jako koncové multipřepínače kaskády s multipřepínačem řady ML. Výstupy jsou ovládány řídícími signály podle standardu DiSEqC 2.0. a jsou vybaveny LED indikací připojených SAT přijímačů. Součástí dodávky je napájecí zdroj FU-162 zajišťující napájení multipřepínače, připojených LNB, případně i kaskádového multipřepínače ML.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncový multipřepínač pro 4 družice a pozemní TV s 8 výstupy. Výstupy jsou zesíleny v satelitním IF pásmu. Je třeba jej napájet z každého jednotlivého přijímače, aby spínání a zesílení každého odvozeného výstupu fungovalo správně. Externí napájecí zdroje poskytují LNB požadované napětí, aby správně fungovaly.

Použití:
Středně velké kolektivní satelitní a pozemní televizní instalace. Instalují se jednotlivě a mohou distribuovat až 8 televizních zásuvek. V kombinaci s kaskádovitými multipřepínači, s prostředními zesilovači, je možné distribuovat do 64 zásuvek na jedné lince.

Popis:
Stíněný kovový šasi s plastovými podpěrami. Konektory typu F. Napájecí konektor je 9,5 x 2,1 mm jack pro napájení LNB.