Skylink: Akční nabídka pro nové zákazníky se závazkem (B24) - balíček Kombi za 199 Kč na 6 měsíců !

Vážení obchodní partneři,

i v této nelehké době jsme se rozhodli připravit speciální nabídku pro nové zákazníky, kteří si chtějí pořídit satelitní a internetovou televizi Skylink se závazkem na 2 roky. Doručování dopisů přes Českou poštu bude probíhat během dubna a začátkem května, v příloze posílám ukázky dopisů. Věříme, že díky této komunikaci dojde ke zvýšení zájmu o naši službu, a tedy i více kontaktů pro Vás.

Pokud zákazník zareaguje na nabídku a osloví nás podle instrukcí, tak jeho požadavek zpracujeme a následně přidělíme danému partnerovi k instalaci B24.

Pokud zákazník po obdržení dopisu kontaktuje přímo Vás a bude chtít využít akční nabídku evidujte ji přes Aktivační web v sekci Noví zákazníci-evidence.

SLEVOVÝ KÓD bude mít každý zákazník unikátní a bude uveden v dopise. Pro využití nabídky Vám jej musí zákazník předložit a Vy ho zadáte do Aktivačního webu.

V dopise komunikujeme zvýhodněný balíček Kombi za 199 Kč na 6 měsíců + instalace a vybavení za 1 Kč při uzavření smlouvy na 24 měsíců.
Bližší informace k akční nabídce balíčku Kombi:

-        zákazník u Vás musí uhradit předplatné zvýhodněného balíčku Kombi na 3 nebo 6 měsíců (tedy částku 597 Kč nebo 1194 Kč). Pokud zákazník uhradí předplatné jen na 3 měsíce, po uplynutí dané doby již není možné si další zvýhodněné předplatné u Vás dokoupit;

-        po uplynutí akčního předplatného si zákazník sám vybere a zaplatí jeden ze základních programových balíčků od 259 Kč měsíčně, který bude chtít dále sledovat. Může to udělat přes Vás nebo sám v Zákaznické zóně.

Část dopisů navíc obsahuje nabídku, ke které jsme ještě přidali balíček HBO standard včetně HBO GO až na 6 měsíců zdarma, záleží, na jakou dobu si zákazník balíček Kombi předplatí.

Může se stát, že zákazník u sebe nebude mít dopis se slevovým kódem, v tomto případě zavolejte na Partnerskou linku a unikátní slevový kód si vyžádejte. Slevové kódy používejte pouze pro zájemce, kteří o nabídce vědí z dopisu. Pokud zákazník nemá v dopise uvedenou nabídku na balíček HBO, nemá na ni nárok a, prosíme, proaktivně ji zákazníkům nenabízejte.

Tato nabídka a kód platí pouze do 30. 6. 2021.

V případě nejasností prosím kontaktujte svého regionálního manažera.

Váš tým Skylink

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení