Skylink: Akční nabídka pro nové zákazníky se závazkem (B24) - balíček Kombi za 199 Kč na 6 měsíců !

Vážení obchodní partneři,

i v této nelehké době jsme se rozhodli připravit speciální nabídku pro nové zákazníky, kteří si chtějí pořídit satelitní a internetovou televizi Skylink se závazkem na 2 roky. Doručování dopisů přes Českou poštu bude probíhat během dubna a začátkem května, v příloze posílám ukázky dopisů. Věříme, že díky této komunikaci dojde ke zvýšení zájmu o naši službu, a tedy i více kontaktů pro Vás.

Pokud zákazník zareaguje na nabídku a osloví nás podle instrukcí, tak jeho požadavek zpracujeme a následně přidělíme danému partnerovi k instalaci B24.

Pokud zákazník po obdržení dopisu kontaktuje přímo Vás a bude chtít využít akční nabídku evidujte ji přes Aktivační web v sekci Noví zákazníci-evidence.

SLEVOVÝ KÓD bude mít každý zákazník unikátní a bude uveden v dopise. Pro využití nabídky Vám jej musí zákazník předložit a Vy ho zadáte do Aktivačního webu.

V dopise komunikujeme zvýhodněný balíček Kombi za 199 Kč na 6 měsíců + instalace a vybavení za 1 Kč při uzavření smlouvy na 24 měsíců.
Bližší informace k akční nabídce balíčku Kombi:

-        zákazník u Vás musí uhradit předplatné zvýhodněného balíčku Kombi na 3 nebo 6 měsíců (tedy částku 597 Kč nebo 1194 Kč). Pokud zákazník uhradí předplatné jen na 3 měsíce, po uplynutí dané doby již není možné si další zvýhodněné předplatné u Vás dokoupit;

-        po uplynutí akčního předplatného si zákazník sám vybere a zaplatí jeden ze základních programových balíčků od 259 Kč měsíčně, který bude chtít dále sledovat. Může to udělat přes Vás nebo sám v Zákaznické zóně.

Část dopisů navíc obsahuje nabídku, ke které jsme ještě přidali balíček HBO standard včetně HBO GO až na 6 měsíců zdarma, záleží, na jakou dobu si zákazník balíček Kombi předplatí.

Může se stát, že zákazník u sebe nebude mít dopis se slevovým kódem, v tomto případě zavolejte na Partnerskou linku a unikátní slevový kód si vyžádejte. Slevové kódy používejte pouze pro zájemce, kteří o nabídce vědí z dopisu. Pokud zákazník nemá v dopise uvedenou nabídku na balíček HBO, nemá na ni nárok a, prosíme, proaktivně ji zákazníkům nenabízejte.

Tato nabídka a kód platí pouze do 30. 6. 2021.

V případě nejasností prosím kontaktujte svého regionálního manažera.

Váš tým Skylink