Sluchátka TechniSat STEREOMAN ISI 3, black

Kód: V070O
1 hodnocení
Značka: TechniSat
2 065,29 Kč 2 499 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Nyní si můžete konečně odpočinout při sledování televize a poslechu hudby, protože STEREOMAN ISI 3 je lehký a pohodlný bezdrátový sluchátkový set pro příjem audio signálů doma.
Sluchátka s podbradním řemínkem využívají bezdrátovou technologii Y 2,4 GHz, která poskytuje křišťálově čistý stereofonní zvuk z hudebních zdrojů nebo televizorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní informace:

Bezdrátová sluchátka 2,4 GHz vč. dokovací stanice
Včetně 2 baterií
Optimalizovaný rozsah přenosu
Hmotnost náhlavní soupravy pouze 64 g
Režim mikrofonu
Optický vstup

Nyní si můžete konečně odpočinout při sledování televize a poslechu hudby, protože STEREOMAN ISI 3 je lehký a pohodlný bezdrátový sluchátkový set pro příjem audio signálů doma.
Sluchátka s podbradním řemínkem využívají bezdrátovou technologii Y 2,4 GHz, která poskytuje křišťálově čistý stereofonní zvuk z hudebních zdrojů nebo televizorů. Instalace je velmi jednoduchá: jednoduše připojte vysílač, který funguje také jako nabíjecí stanice pro bezdrátovou náhlavní soupravu a náhradní baterii, k požadovanému zdroji zvuku, jako je televizor.
Na rozdíl od svého předchůdce STEREOMAN ISI nyní nový model funguje také prostřednictvím optického audio vstupu na vysílači. Bezdrátová sluchátka jsou poté automaticky detekována a přečtena pro použití.
Konstrukce umožňuje snadné a nekomplikované ovládání funkcí keY, jako je ovládání hlasitosti nebo zapínání a vypínání při nošení sluchátek.
Tlačítko ztlumení na sluchátkách také umožňuje zeslabit zvuk vycházející z připojeného zdroje zvuku.
V tomto případě můžete rychle a snadno přepnout ze zvuku televizoru na konverzaci s ostatními lidmi v místnosti v jednu dobu. Současně se aktivuje vestavěný mikrofon ve sluchátkách s podbradním páskem, který následně zesílí zvuky a rozhovory z bezprostředního okolí.

Informace o produktu:

EAN: 4019588191303
Barva: černá
Produktové číslo: 0001/9130
Hmotnost (krabice): 572 g
Hmotnost: přibližně 186 g
Zařízení rozměry (Š x V x H): 15 x 25 x 9 cm
Krabice rozměry: 19 x 28 x 13 cm
Připojení: zvuk v optickém provedení (Toslink)
Audio vstup/AUX vstup

Zdroj proudu: dobíjecí baterie 2x 350 mAh
Výdrž baterie: až 9 hodin
Doba nabíjení baterie: 3 h
Síťový adaptér: DC 5 V / 550mA

Rozsah dodávky:
STEREOMAN ISI 3, vysílač, napájecí zdroj, 2 x 350 mAh Li-polYmer dobíjecí baterie, audio kabel (160 cm), RCA kabel na 3,5 mm (samice), 3,5 mm adaptér (zásuvka) na 6,3 mm (samec), 2 náhradní špunty do uší