TechniSat DIGIFLEX TT5, active DVB-T2/DAB/FM

Kód: A15E
10 hodnocení
Značka: TechniSat
288,43 Kč 349 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Kompaktní pokojová anténa DIGIFLEX TT5 přijímá digitální televizní programy přes DVB-T2 a je navíc ideální pro příjem DAB+ rádií v nejlepší digitální kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předností antény je snadná montáž, stačí ji pouze připojit k anténní zásuvce vašeho DVB-T2 přijímače, digitální televizi nebo DAB+ přijímači. Vestavěný LTE filtr filtruje rušení od signálů mobilních telefonů. Integrovaný zesilovač signálu s výkonem 26 dB je napájen přímo z připojeného přijímače požadovaným napájecím napětím 5 V (40 mA). DIGIFLEX TT5 tak zaručuje silný a stabilní příjem. Při použití s přijímači DAB+ mějte na paměti, že anténní připojení přijímače DAB+ musí poskytovat napájecí napětí 5 V pro anténu! Pro ještě lepší stabilizaci je v DIGIFLEX TT5 zabudován magnet přímo v základně.

Přednosti TechniSat DIGIFLEX TT5:

Příjem digitální televize DVB-T2 (HD)
Příjem digitálního rádia DAB+
Příjem rádia FM
Vestavěný zesilovač 26 dB
LTE filtr
Magnetická základna

Co to je digitální rádio DAB+?
Nové digitální rádio DAB+ přináší mnohé výhody oproti analogovému vysílání. Na prvním místě musíme uvést kvalitu zvuku, který je reprodukován bez šumu a v kvalitě srovnatelné s CD. Další z výhod je například automatické vyhledávání stanic. Rádio jednoduše zapojíte do elektrické sítě a přepnete na režim DAB+. Rádio samo a automaticky vyhledá dostupné digitální stanice a to znamená, že vy si jen vyberete tu vaši oblíbenou ze seznamu. Technologie DAB+ umožňuje také zasílání obrazu a to neznamená nic jiného, než že vám přímo ze studia mohou poslat na displej vašeho rádia například mapu s aktuální kolonou, nebo vysílání z webové kamery ve studiu (rádia s podporou funkce SLS).

Parametry a specifikace:


Šum: 3,5 dB
Stupeň krytí: IP20
Typ konektoru: IEC
Impedance: 75 Ω

Zesílení:
VHF : 24 dB
UHF : 26 dB

Rozsah příjmu:
VHF: 87.5 - 230 MHz
UHF: 470 - 790 MHz

Obsah balení:
Anténa TechniSat DIGIFLEX TT5
Základna s anténním kabelem a zesilovačem
Manuál