TV anténa Televes DAT BOSS LR TFORCE LTE 700-5G Ready

Kód: A09G05C
10 hodnocení
Značka: Televés
2 205,79 Kč 2 669 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Inteligentní výkonná UHF anténa určená pro dálkový příjem. Díky technologii TFORCE má BOSS system nastaven ještě univerzálněji. Automaticky kontroluje úroveň vstupního signálu. Potlačení 5G LTE pásma, rychlé a snadné sestavení. Zisk 19 dB pasivní režim / 47 dB aktivní režim, kanál 21 - 48, výstup na F konektor. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní velmi výkonná PROFI anténa se zesilovačem pro DVB-T/T2 příjem. Zajistí plnou fukčnost a bezproblémový příjem vysílání DVB-T2 H.265 HEVC v České Republice. Určená pro příjem televize na kanálech 21 až 48, potlačuje příjem nad kanálem 48 (rušící signály mobilního internetu v pásmech 5G a LTE).

Přednosti Televes DAT BOSS LR TFORCE LTE 700-5G Ready:
PROFI anténa s dlouhou životností a odolnou konstrukcí.
Velmi jednoduché sestavení antény.
Integrovaný MRD předzesilovač.
Automatická kontrola úrovně vstupního signálu.
Možnost provozu v pasivním nebo aktivním režimu.
Vynikající směrovost a optimální anti-echo vyřazovací diagram.
Zisk až 47 dBi v aktivním režimu nebo až 19 dBi v pasivním režimu.

Anténa DAT BOSS LR je inteligentní špičková UHF anténa, která díky technologii TFORCE má BOSS system (Balanced Output Signal System) nastaven ještě univerzálněji než předchozí model. Automaticky kontroluje úroveň vstupního signálu (a to i velmi silného nebo slabého) a optimálně nastavuje výstup integrovaného předzesilovače MRD a zabezpečuje vždy bezchybný a stabilní příjem DVB-T/T2 programů. Díky vyššímu zesílení (47 dB) se zvyšuje dosah antény o 27%.

Ideální do oblastí s velmi špatným signálem nebo pro dálkový příjem. Anténa je speciálně konstruovaná pro příjem DVB-T/T2 signálu a může pracovat i v pasivním režimu kdy není externě napájena. Aktivní režim je aktivován automaticky přivedením externího napájení 12 - 24 V pomocí externího napájecího zdroje. (není součástí balení). Další velkou předností je vynikající směrovost a optimální anti-echo vyzařovací diagram. Krabička se zesilovačem je velmi dobře stíněná pro zamezení rušení integrovaného zesilovače. Anténa TELEVES DAT HD BOSS LR má velmi odolnou konstrukci a hodí se i do extrémních povětrnostních podmínek. Lehká a přitom odolná konstrukce zaručuje dlouhou životnost antény. Komponenty jsou navrženy tak, aby bylo balení kompaktní a sestavení antény velmi jednoduché.

Parametry a specifikace:

Frekvenční rozsah: 470 - 698 MHz
Kanály: 21 - 48
Zisk v pasivním módu: 19 dBi
Zisk v aktivním módu: 47 dBi
Šumové číslo: 1,2 dB (v aktivním modu)
Vyzařovací úhel v horizontální rovině: 27°
V
yzařovací úhel ve vertikální rovině: 27°
Napájení: 12-24V / 40 mA
Délka antény: 1950 mm
Rozměry balení:1200 x 500 x 400 mm
Hmotnost balení: 12 kg