Multiroom radio system TechniSat AUDIOMASTER MR3 black/silver

Kód: V058B5
3 hodnocení
Značka: TechniSat
5 784,30 Kč 6 999 Kč včetně DPH
Dodání do 3-5 dnů

Jsme rádi, že vám můžeme představit moderní zvukové velitelské centrum. AUDIOMASTER MR3 je nejvýkonnější reproduktor v multiroom projektu. Tento reproduktor má 3 reproduktory ELAC s hudebním výkonem 30 W. Reproduktory jsou navrženy a nakonfigurovány pro práci v režimu 3D-Sound. A za jedinečný zvuk je zodpovědná mimo jiné dřevěná vnitřní struktura. S tímto bezdrátovým reproduktorem můžete přehrávat hudbu přes Bluetooth, Spotify Connect nebo domácí síť. AUDIOMASTER také umožňuje přijímat internetové rádio. Reproduktory řady AUDIOMASTER se vyznačují mimořádnou estetikou a přesností. Díky tomu jsou ideální jako dekorativní prvek moderních a elegantních interiérů. Stojí za zmínku, že reproduktory pro tento model byly vyvinuty díky spolupráci týmu inženýrů ELAC a TECHNISAT.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:
Vynikající zvuk s reproduktory ELAC
Vestavěný modul WLAN
Přímý přístup k internetovým rozhlasovým stanicím
Spotify připojení pro prémiové uživatele
Streamování zvuku (UPnP/DLNA/Multiroom/Bluetooth)
Ovládání přes aplikaci TECHNISAT CONNECT (iOS, Android)
3D zvuk

Multiroom: různé pokoje - jedna hudba
Přehrávejte svou oblíbenou hudbu po celé domácnosti. S Multiroom můžete sdílet ve své domácí síti a vytvořit skupinu, až pět rádií a reproduktorů z různých místností. Vytvořte si doma síť zvukových zařízení pro spolupráci. Takto vytvořené skupiny vám umožní přehrávat vaši oblíbenou hudbu v celém domě současně.

Audio systém vytvořený ve spolupráci s inženýry ELAC
Tento reproduktor je perfektní kombinací vysoce kvalitních materiálů a vynikajícího designu s dokonalým zvukem. Kvalitu zvuku zajišťují spojené inženýrské týmy společností TechniSat a ELAC.

Neomezená škála internetových stanic
Díky funkci internetového rádia získáte přístup z tisíců rozhlasových stanic z celého světa, např. připojením k lokální síti má zařízení přístup k internetu. Naši specialisté neustále rozšiřují a aktualizují seznam rozhlasových kanálů.

Streamování zvuku
Audio streaming umožňuje neomezený přístup ke zdrojům v UPnP síti, např. multimediálním souborům uloženým v počítači nebo na pevném disku zabudovaném do set-top boxu nebo televizoru. Nyní můžete snadno přehrávat na televizoru například film uložený v počítači.

TechniSat CONNECT
TechniSat CONNECT je první aplikace, která umožňuje dálkově ovládat mnoho chytrých funkcí vašeho zařízení z centrální aplikace. Aplikace může být individuálně přizpůsobena různým požadavkům pomocí různých aplikačních modulů. CONNECT je k dispozici pro mobilní zařízení iOS a Android.

Oblíbená hudba z vašeho smartphonu
Díky streamování zvuku přes Bluetooth můžete streamovat hudbu ze smartphonu, tabletu nebo počítače bez připojení kabelů a poslouchat ji v nejlepší kvalitě zvuku na vašem TechniSatu.

Spotify Connect
Aplikace Spotify nabízí přístup k více než 60 milionům skladeb od nahrávacích společností a mediálních společností. Nyní je můžete poslouchat nejen na svém smartphonu nebo tabletu. Se službou Spotify Connect je uslyšíte ve skvělé kvalitě z reproduktorů na vašem TechniSatu. Používání služby Spotify Connect vyžaduje prémiové členství. Podrobnosti na www.spotify.com/premium

Vynikající 3D zvuk
Se 3 vysoce výkonnými 30 W reproduktory umožňuje toto zařízení přehrávání zvuku 3D. AUDIOMASTER MR3 je navržen jako centrální jednotka pro váš domácí audio systém.

Technické specifikace:

Barva: černá/stříbrná
Hmotnost (karton): 5,96 kg
Hmotnost (zařízení): 4,76 kg
Rozměry zařízení (Š × V × H): 38,50 x 20,00 x 17,00 cm
Rozměry kartonu (Š × V × H): 45,00 x 27,50 x 23,00 cm

Radiotyp: Stacionární rádio

Rádio/Příjem: Internetové rádio

Reproduktor:
Kmitočtový rozsah: 40 - 20000 Hz
Výkon: 90 W (RMS)
Výstupní výkon Stereo: 3 x 30 W
Reproduktory ELAC

Konektivita:
Audio vstup analogový/AUX vstup
Ethernet 100 Mb/s (RJ-45)

Síť a komunikace:
Bluetooth
WiFi: 802.11a/b/g/n

Možnosti provozu:
Multiroom
Streamování zvuku (UPnP)
Spotify

Hodnoty výkonu/spotřeby energie:
Spotřeba energie v pohotovostním režimu s aktivním připojením k síti: 1,65 W
Spotřeba energie v zapnutém režimu: 90 W

Představení výrobku