Optické kabely

Nejprodávanější

TELEVES 235901 optický rozbočovač, 4 výstupy
TELEVES 235901 optický rozbočovač, 4 výstupy
Dodání do 3-5 dnů
Kód: OOPS303
 
1 569,42 Kč
(1 899 Kč včetně DPH)
TELEVES 235801 optický rozbočovač, 3 výstupy
TELEVES 235801 optický rozbočovač, 3 výstupy
Dodání do 3-5 dnů
Kód: OOPS302
 
1 238,84 Kč
(1 499 Kč včetně DPH)
TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy
TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy
Dodání do 3-5 dnů
Kód: OOPS301
 
784,30 Kč
(949 Kč včetně DPH)
TELEVES 236199 optický kabel FC/PC 2 m patch cord, vnitřní použití
 
238,84 Kč
(289 Kč včetně DPH)
TELEVES 236109 optický kabel FC/PC 200m patch cord, cívka
 
2 809,09 Kč
(3 399 Kč včetně DPH)
TELEVES 236108 optický kabel FC/PC 100m patch cord, cívka
 
1 486,78 Kč
(1 799 Kč včetně DPH)
TELEVES 236107 optický kabel FC/PC 75m patch cord
 
1 156,20 Kč
(1 399 Kč včetně DPH)
TELEVES 236106 optický kabel FC/PC 50m patch cord
 
908,26 Kč
(1 099 Kč včetně DPH)
TELEVES 236105 optický kabel FC/PC 40m patch cord
 
536,36 Kč
(649 Kč včetně DPH)
TELEVES 236104 optický kabel FC/PC 30m patch cord
 
412,40 Kč
(499 Kč včetně DPH)
16 položek celkem
TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy
949 Kč včetně DPH
784,30 Kč

Optický rozbočovač, 1 vstup, 2 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.

Kód: OOPS301
TELEVES 235801 optický rozbočovač, 3 výstupy
1 499 Kč včetně DPH
1 238,84 Kč

Optický rozbočovač, 1 vstup, 3 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 5,5 dB.

Kód: OOPS302
TELEVES 235901 optický rozbočovač, 4 výstupy
1 899 Kč včetně DPH
1 569,42 Kč

Optický rozbočovač, 1 vstup, 4 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 7 dB.

Kód: OOPS303
TELEVES 2354 FC/PC spojka
29 Kč včetně DPH
23,97 Kč

Spojka pro propojení dvou konektorů FC/PC.

Kód: OOPS504
TELEVES 2356 FC/SC redukce
TELEVES 2356 FC/SC redukce
Dodání do 3-5 dnů
29 Kč včetně DPH
23,97 Kč

Spojka (redukce) pro propojení konektorů FC/PC a SC/APC.

Kód: OOPS505
TELEVES 236199 optický kabel FC/PC 2 m patch cord, vnitřní použití
289 Kč včetně DPH
238,84 Kč

Optický propojovací kabel zakončený konektory FC/PC, délka 2 m. Vhodný pouze pro vnitřní použití (jedná o dva svařené pigtaily FC/PC).

Kód: OOPS700Z
TELEVES 2361 optický kabel FC/PC 3 m patch cord
129 Kč včetně DPH
106,61 Kč

Optický kabel patch cord určený k systémům optických LNB nebo optického přenosu TV/SAT signálu. Konektory FC/PC nebo SC/APC. Délka 3 m.

Kód: OOPS701
TELEVES 236101 optický kabel FC/PC 5 m patch cord
159 Kč včetně DPH
131,40 Kč

Optický kabel patch cord určený k systémům optických LNB nebo optického přenosu TV/SAT signálu. Konektory FC/PC nebo SC/APC. Délka 5 m.

Kód: OOPS702
TELEVES 236102 optický kabel FC/PC 10m patch cord
229 Kč včetně DPH
189,26 Kč

Optický kabel patch cord určený k systémům optických LNB nebo optického přenosu TV/SAT signálu. Konektory FC/PC nebo SC/APC. Délka 10 m.

Kód: OOPS703
TELEVES 236103 optický kabel FC/PC 20m patch cord
359 Kč včetně DPH
296,69 Kč

Optický kabel patch cord určený k systémům optických LNB nebo optického přenosu TV/SAT signálu. Konektory FC/PC nebo SC/APC. Délka 20 m.

Kód: OOPS704
TELEVES 236104 optický kabel FC/PC 30m patch cord
499 Kč včetně DPH
412,40 Kč

Optický kabel patch cord určený k systémům optických LNB nebo optického přenosu TV/SAT signálu. Konektory FC/PC nebo SC/APC. Délka 30 m.

Kód: OOPS705
TELEVES 236105 optický kabel FC/PC 40m patch cord
649 Kč včetně DPH
536,36 Kč

Optický kabel patch cord určený k systémům optických LNB nebo optického přenosu TV/SAT signálu. Konektory FC/PC nebo SC/APC. Délka 40 m.

Kód: OOPS706
Nahoru
Další produkty