TELEVES 235701 optický rozbočovač, 2 výstupy

Kód: OOPS301
Neohodnoceno
784,30 Kč 949 Kč včetně DPH
Dodání do týdne
Optický rozbočovač, 1 vstup, 2 výstupy, s konektory FC/PC, 1310 - 1550 nm, singlemode, útlum 4 dB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 výstupový rozbočovač s FC/UPC konektory pro optické signály 1310 nm / 1550 nm. Kompaktní rám je ideální pro individuální instalace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení