TELEVES 2366 optický atenuátor 15dB

Kód: OOPS503
Neohodnoceno
152,89 Kč 185 Kč včetně DPH
Dodání do 3-5 dnů
Optický útlumový článek 15 dB s konektory FC/PC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optický atenuátor 15 dB, 1310 nm / 1550 nm vybavený FC/UPC připojením / konektory. Umožňuje nastavení optického výkonu na požadované vstupní úrovně pro konvertory z vlákna na RF v optickém LNB.