Rádio TechniSat VIOLA 710 CD IR

Kód: V058A2
25 hodnocení
Značka: TechniSat
5 288,43 Kč 6 399 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Kompaktní VIOLA 710 CD IR Hi-Fi poskytuje obrovskou zábavu na malém prostoru. Vychutnejte si plný zážitek z rádia a poslouchejte rozhlasové vysílání přes DAB+, FM a z internetu prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi. Audio fanoušci budou obzvláště potěšeni funkcí streamování tohoto stereo systému. Hudbu, podcasty a audioknihy lze bezdrátově přenášet z mobilního zařízení na VIOLA 710 CD IR. Můžete také přehrávat hudbu z externích datových médií USB a disků CD. Jednotka se ovládá přes aplikaci TechniSat CONNECT, přes přehledné lokální ovládání nebo přes dálkové ovládání, které je součástí dodávky. Stmívatelný 3,2palcový barevný displej s tím poskytuje ideální pomoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní VILA 710 CD IR Hi-Fi poskytuje obrovskou zábavu na malém prostoru. Vychutnejte si plný zážitek z rádia a poslouchejte rozhlasové vysílání přes DAB+, FM a z internetu prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi. Audio fanoušci budou obzvláště potěšeni funkcí streamování tohoto stereo systému. Hudbu, podcasty a audioknihy lze bezdrátově přenášet z mobilního zařízení na VILA 710 CD IR. Můžete také přehrávat hudbu z externích datových médií USB a disků CD. Jednotka se ovládá přes aplikaci TechniSat CONNECT, přes přehledné lokální ovládání nebo přes dálkové ovládání, které je součástí dodávky. Stmívatelný 3,2palcový barevný displej s tím poskytuje ideální pomoc. Jaké další důležité vlastnosti má, kromě výkonného rádia a rozmanitosti funkcí? Jeho design, samozřejmě, a samozřejmě jeho zvuk. Kombinace černých dřevěných reproduktorových skříní a jemného hliníkového pouzdra dodává obzvláště působivý vzhled a jeho vysoce kvalitní pocit je potěšením. Každý ze stereofonních reproduktorů poskytuje působivý výkon 40 wattů a zajišťuje příjemné celé zvukové spektrum. Je to typ zvuku, díky kterému se budete cítit dobře a chcete tančit ve svém obývacím pokoji.

Hlavní funkce:
DAB+ digitální rádio
Porty pro externí zdroje
FM rádio (s RDS a PLL)
Neomezená rozmanitost hudby prostřednictvím internetového rádia
Streamování zvuku přes Bluetooth
2,8palcový barevný TFT displej
Basreflexové reproduktory umístěné v dřevěném pouzdře
CD přehrávač s přehráváním MP3
USB rozhraní s funkcí nabíjení a přehráváním mp3
Ovládání přes aplikaci TechniSat CONNECT (iOS, Android)

Podrobně funkce:

Neomezená rádiová rozmanitost z internetu:
Pomocí integrované funkce internetového rádia můžete snadno přistupovat k tisícům internetových rozhlasových stanic - kromě stanic, které pravidelně přijímáte. Zařízení lze snadno připojit k internetu prostřednictvím domácí sítě pomocí integrovaného síťového rozhraní. Výběr programů se neustále rozšiřuje a automaticky aktualizuje. Takže můžete i nadále objevovat mnoho vzrušujících programů z celého světa v budoucnu (širokopásmové připojení k internetu nutné).

Přehrávejte hudbu ze své sbírky CD:
Díky integrovanému CD přehrávači můžete poslouchat celou svou sbírku CD. CD přehrávač podporuje běžné audio CD, stejně jako CD-R a CD-RW. Můžete také přehrávat hudbu z disků MP3 CD.

Oblíbená hudba ze smartphonu:
Bluetooth Audio Streaming umožňuje bezdrátový přenos uložených hudebních sbírek do zařízení bez ztráty kvality. Různá mobilní zařízení, jako jsou smartphony, tablety nebo jiné, mohou být připojena k produktu přes Bluetooth.

TechniSat CONNECT:
TechniSat CONNECT je aplikace, která poprvé umožňuje jednotné ovládání velkého množství chytrých funkcí z centrální aplikace. Aplikaci lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům pomocí různých aplikačních modulů. CONNECT je k dispozici pro mobilní zařízení iOS a Android.

Poslouchejte klasické FM rádio:
S tímto zařízením můžete kromě digitálních rozhlasových stanic přijímat také konvenční rozhlasové stanice FM v oblasti příjmu. RDS (Radio Data System) také umožňuje přijímat další informace o vysílání a alternativní extra frekvence pro rozhlasové vysílání FM, které posloucháte.

Hodiny:
Kromě informací o kanálu a dalších programech můžete také vidět čas na integrovaném displeji. Informace o čase jsou automaticky přenášeny elektronicky spolu s přijímanými kanály, takže jsou automaticky nastaveny přesně.

Budík / časovač vypnutí:
Toto zařízení je vybaveno pohodlným časovačem spánku s mnoha konfigurovatelnými nastaveními časovače. To vám umožní ukončit svůj den klidným způsobem, aniž byste přemýšleli o vypnutí zařízení. Vestavěný rádiový budík vás probudí k vašemu oblíbenému programu, kdykoli budete chtít.

Individuální nastavení zvuku:
Ručně ovládejte a regulujte výšky a basy, abyste dosáhli individuálního a optimálního mixu zvukového obrazu.

Nabíjení přes USB:
Můžete nabíjet zařízení, jako je chytrý telefon, tablet nebo hudební přehrávač. Vše, co musíte udělat, je připojit zásuvku USB k portu USB zařízení pomocí kabelu.

Ideální pro Vaše hudební sbírky na USB flash disku:
Uložili jste nespočet skladeb MP3 na datové nosiče USB (pevné disky nebo klíčenky)? Poté připojte datový nosič přes rozhraní USB a přehrávejte hudbu přímo na zařízení.

Označení:
EAN: 4019588029378
Art.no.: 0000/2937
Barva: Stříbrná

Rozměry a hmotnost:
Hmotnost balení: 7,64 kg
Hmotnost přijímače: 5,91 kg
Rozměry zařízení (Š x V x H): 21,00 x 12,20 x 34,00 cm
Rozměry balení (Š x V x H): 45,00 x 36,50 x 30,00 cm

Možnosti připojení:
1x USB (USB 2.0)
1x AUX IN (3,5 mm Jack)
Audio vstup analogový (RCA)
1x konektor pro sluchátka (3,5 mm Jack)
1x IEC konektor pro připojení externí antény

Streaming:
Bluetooth

Funkce:
Dálkové ovládání
Časovač vypnutí
Budík s odloženým buzením
Předvolby DAB+: 20
Předvolby FM: 20
Zobrazení data a času
Ekvalizér pro přizpůsobení zvuku vašim požadavkům
Přehrávání MP3 přes USB
Přehrávač CD s MP3
Funkce nabíjení přes USB

Displej:
Typ: TFT barevný displej
Velikost: 2,8 palce
Rozlišení (řádky x řádky) 240 x 320 pixelů
Stmívatelný
Podpora obrázků (Prezentace / catSLS)
RadioVIS
Stereo reproduktory
Výkon systému: 40 W (RMS)
Přenosový rozsah: 20 - 20 000 Hz
Výstupní výkon stereo: 2 x 20W (4Ω)
Ekvalizér

Rádio / příjem:
DAB+: 174 - 240 MHz
FM: 87,5 - 108 MHz
Internetová rádia

Anténa:
teleskopická anténa pro příjem DAB+ / FM

Síť a komunikace:
Wi-Fi: 802.11n a/b/g (podporuje pásma 2,4 GHz / 5 GHz)
Bluetooth,

OSD jazyky:
Angličtina, němčina, francouzština, polština, italština, holandština, norština, dánština, švédština, finština, španělština, portugalština, turečtina

Bluetooth:
Verze Bluetooth 5.0
Podpora AVRCP (audio / video dálkového ovládání)
Podpora A2DP (streaming audio dat)

Provozní podmínky prostředí:
Vlhkost: 5 - 90% relativní vlhkosti (nekondenzující)
Teplota: 5 ... 35 °C

Napájení:
Jmenovité napětí: 100 - 240V
Frekvence: 50/60 Hz
Interní napájení

Obsah balení:
VIOLA 710 CD IR, napájecí kabel, drátová anténa, WLAN anténa, dálkové ovládání, pár reproduktorů.